گزارش تصویری اولین نشست تجربه زیسته مهاجران در ایران

دیاران | ۲۰ تیر ۱۳۹۸ | رویدادها و نشست‌ها | ۱ دیدگاه

تجربه زیسته مهاجران در ایران

جلسه اول از سلسله نشست‌های تجربه زیسته مهاجران در ایران، با محوریت تجربه دانشجویان مهاجر چهارشنبه ۱۹ تیر به همت انجمن دیاران در کافه هایکو برگزار شد. حضور دانشجویان، علاقه‌مندان و پژوهشگران این حوزه، نشستی صمیمانه را رقم زد که گزارش مفصل آن به زودی منتشر خواهد شد.


گزارش تصویری این نشست را در زیر می‌بینید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 دیدگاه
  • laya.ostad.asiabi@gmail.com گفت:

    سلام
    من ایرانی هستم مثل شما در این کشور به دنیا اومدم. این روزها دغدغه من و امسال ما این روزها کمک به شما و دوستانمون هست. برای برپایی حق بهبود حال مهاجران قدیم ساکن ایران. ما خواهان حقوق برابر شهروندی و ایده مطالبه گری حقوق انسانی مهاجران و اعطای تابعیت به طور اتوماتیک بعد از پیدا کردن شرایط قانونی رو در پروسه طولانی تر داریم.
    من قدرت نویسندگی دارم و دوستم یک وکیل هست که روزهاست به دنبال مرجعی برای کمک حقیقی میگردیم و تک صدای ما راه به جایی نمیبرد. لطفابرادر من خواهر من به من پیام بدید من هیچ راهی جز فرستادن این مطلب به این شکل را به شما نداشتم. شماره من ۰۹۳۹۹۴۹۵۴۰۱ و ایمیل من اورده شده و فعال است. خواهش میکنم بذارید این خشم اط ظالبان و وضع نامطلبوب هم نوع خودمون هم زبان خودمون دوست دوران های مختلفمون رو با کمک به شما ارام کنیم و به ارامش دوستانمون اضافه کنیم.

بازگشت به بالا